Javában tart a XXXIV. Kék Madár Fesztivál, ahol három napon keresztül a kultúráé, a közösségé és a jótékonyságé a főszerep. A fesztivált a Városi Galériában nyitották meg, majd a Győri Filharmonikus Zenekar koncertje után az MVM Színpad előtti tér is benépesült: Tóth Vera és a Budapest Jazz Orchestra lépett színpadra! |
tovább a cikkre ...